Oferta urodzinowa

Oferta urodzinowa

NIEZAPOMNIANE URODZINY
TWOJEGO DZIECKA

Jesteś tutaj – szukasz zatem wyjątkowego pomysłu, niepowtarzalnych atrakcji, wspaniałych emocji, urodzin-podczas których to nasi animatorzy zajmą się Twoimi pociechami.

Nie musisz szukać dalej – my to wszystko mamy!

To właśnie nasza organizacja urodzin spełni marzenia Twojego dziecka i Twoje oczekiwania. Najwyższa jakość usługi, unikatowe tematy zabaw i wyjątkowy klimat sprawią, że dzieci wyjdą z przyjęcia zachwycone!
U nas urodziny wymyśla nasz jubilat, dlatego każde przyjęcie jest inne i niepowtarzalne! Dokładamy wszelki starań, aby spełnić każde oczekiwania gości jak i rodziców.
Planując urodziny w Rozwiń Skrzydła Atelier Nauki i Zabawy wychodzimy na przeciw waszych oczekiwań, stworzymy niezapomniany scenariusz zajęć, przygotujemy moc atrakcji i udekorujemy salę według Waszego uznania.
Nasze pomysły na organizację przyjęcia urodzinowego łamią obowiązujące schematy zabawy w tym czasie!
Dzień urodziny w naszym miejscu będzie wyjątkowy i pełen atrakcji!

Spełnimy każde urodzinowe życzenie!

Nasza propozycja niezwykłych tematów urodzinowych

Wybierz niezapomniana przygodę dla swojego dziecka!

KSIĘŻNICZKOWE
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami w naszym królestwie mieszka piękna księżniczka… Niestety Jej korona i wielki pierścień mocy zaginęły w trakcie wykonywania książęcych obowiązków. Pomóżcie smutnej księżniczce odnaleźć Jej skarby a jednocześnie poczujcie się jak ona biorąc udział w różnych atrakcjach prosto z królewskiego dworu!
PIRACKIE
Ahoj przygodo! Załoga naszego statku ma mały problem. Dwóch piratów bardzo się ze sobą pokłóciło podczas poszukiwania skarbu. Dołączcie do naszej załogi i pomóżcie rozwiązać spór między rodzeństwem. Czekają na Was zadania, zagadki, labirynt w naszej sieci… Dajcie się ponieść adrenalinie panującej na pokładzie, weźcie udział w morskiej bitwie, stoczcie pojedynek na miecze a co najważniejsze odszukajcie zaginionego skarbu!
STRASZNE
Uciekaj kto może! Na ścianach naszych sal pojawiły się straszne cienie, zza ścian słychać przeraźliwe dźwięki. Zły duch nawiedził Wasze ulubione miejsce do zabaw! Pomóżcie nam Go złapać, wypędzić zło z Naszego miejsca i przywrócić w Nim radość, uśmiech i dobrą zabawę! Niech dołączy do naszej wspólnej zabawy!
DŻUNGLASTYCZNE
Sprawdź, co dzieje się w naszej dżungli! Poczujcie dreszczyk adrenaliny i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do najskrytszych zakamarków dżungli. Stawcie czoła dzikim zwierzętom, pokonujcie przeszkody i nie dajcie się pokonać siłom natury. Pokażcie jaką macie moc na łonie natury!
MAGICZNE
Czary mary, czary mary! Witajcie w zaczarowanym świecie, w którym nawet szkoła jest magiczna! Czarodziejskie sztuczki zamiast matematyki? Nauka zaklęć zamiast języka angielskiego? Magiczna różdżka w zamian za długopis? Gotowi na magiczną zabawę?
Masz swoja wymarzoną tematykę urodzin?

Oczywiście sprostamy Twoim oczekiwaniom

Skontaktuj się z nami
Particle element
Rozwiń Skrzydła Atelier Nauki i Zabawy - tutaj spełniamy dziecięce marzenia urodzinowe!
W cenie przyjęcia zapewniamy:
MALOWANIE BUZIEK
GRY I ZABAWY TEMATYCZNE
TWÓRCZOŚĆ KREATYWNA
DEKORACJE TEMATYCZNE
MUZYKA TEMATYCZNA
UPOMINKI DLA KAŻDEGO DZIECKA ZA UDZIAŁ W URODZINACH